W pierwszy dzień czerwca świętowaliśmy tradycyjnie DZIEŃ DZIECKA. Był spektakl w wykonaniu naszych Pań nauczycielek pt."Na straganie", były lody oraz serduszko dla kolegi z innego zakątka świata.
22 maja obchodziliśmy DZIEŃ PSZCZOŁY razem z grupą Kaczuszki. Był teatrzyk, wspólne tańce i śpiewy, zbieranie nektaru oraz praca plastyczna. A na koniec słodki poczęstunek w postaci miodu. Ponadto nasza grupa, z racji nazwy obchodziła cały tydzień święto tych pracowitych i potrzebnych owadów. Były zabawy sensoryczne oraz ruchowe, a także nauka o tym jak powstaje miód oraz dlaczego pszczoły są tak bardzo pożyteczne. Tydzień uznajemy za bardzo udany.
8 - go czerwca 2026 roku odbył się coroczny Dzień Rodziny. Odwiedzili nas rodzice, którym zaprezentowaliśmy występ artystyczny pt."Pieczemy tort dla rodziców", występ zakończyła piosenka oraz prezenty dla rodziców. Następnie udaliśmy się do ogrodu przedszkolnego na piknik. Były przepyszne przekąski, puszczanie baniek oraz rysownie kredą po chodniku. Nasze spotkanie zakończyły warsztaty pszczelarskie, przeprowadzone przez pana pszczelarza. Dzień obfitował w wiele atrakcji. Spotkanie było bardzo udane.