W pierwszy dzień czerwca świętowaliśmy tradycyjnie DZIEŃ DZIECKA. Był spektakl w wykonaniu naszych Pań nauczycielek pt."Na straganie", były lody oraz serduszko dla kolegi z innego zakątka świata.