Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom w przygotowanie naszego rodzinnego festynu, który odbył się 29 maja 2026r.
16 czerwca 2026 roku odbył się Przedszkolny Turniej Szachowy, w którym wzięły udział dzieci uczęszczające na kółko szachowe. W kategorii dziewczynek I miejsce zdobyła Ala z grupy Liski, II miejsce Laura z grupy Stokrotki, III miejsce Lila z grupy Pszczółki. Natomiast w kategorii chłopców I miejsce zdobył Tymek z grupy Żabki, II miejsce Mateusz z grupy Liski, III miejsce Olek z grupy Jeżyki. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom.
18 czerwca 2026 roku odbył się w naszym przedszkolu Międzyprzedszkolny Drużynowy Turniej Szachowy. Udział w turnieju wzięło pięć przedszkoli z naszego miasta. Po zaciętych rozgrywkach, ranking wyglądał następująco:
I miejsce Przedszkole nr 10
II miejsce Przedszkole nr 39
III miejsce Przedszkole nr 9
IV miejsce Przedszkole nr 43
V miejsce Przedszkole nr 17
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!
"Na straganie" - teatrzyk w wykonaniu nauczycielek naszego Przedszkola z okazji Dnia Dziecka.
29 maja 2026 roku odbył się festyn rodzinny. Było mnóstwo atrakcji, takich jak dmuchańce, zawody sportowe, zajęcia plastyczne, kącik beauty, loteria fantowa, kiermasz książki, zabawy disco oraz konkurs mini playback show. Ponadto wszyscy uczestnicy mogli posilić się w naszej kawiarence, gdzie były przepyszne wypieki oraz kiełbaska z grilla. Dla dzieci był popcorn oraz owocowe soczki. Zabawa była bardzo udana. Zapraszamy wszystkich za rok.
Zachęcamy do udziału w loterii fantowej podczan naszego festynu, który odbędzie się 29.05.2026r. Zostań dobrym aniołem naszego festynu i podaruj jeden fant.
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, rodzeństwo a nawet dziadków na festyn rodzinny, który odbędzie się 29.05.2026r. w ogrodzie naszego przedszkola. Więcej szczegółów na naszym plakacie.
Dołącz do nas! Serdecznie zapraszamy przyszłych przedszkolaków, aby dołączyły do naszej przedszkolnej rodzinki. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy.
Dnia 25.04.2026 roku na Kopalni Ignacy odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Rybnika Przedszkolaków w szachach. W turnieju wzięło udział 69 przedszkolaków. Nasze przedszkole reprezentowało 5 zawodników. Ogromne gratulacje należą się Ali z grupy - 6 latków Liski, która wywalczyła 3 miejsce w grupie dziewczynek. Natomiast w grupie chłopców reprezentowali nas Jaś również z grupy 6 - latków Liski, a także Olek z grupy 5 - latków Jeżyki oraz Edmunt i Wojtek z grupy 6 - latków Żabki. Choć nie udało im się stanąć na podium, należą im się duże brawa za odwagę, za zaangażowanie i walkę do końca. Każdy turniej to cenne doświadczenie i krok do przodu. Gratulujemy jeszcze raz wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów oraz radości z gry w szachy.
29 kwietnia 2026 roku odbyła się druga edycja wydarzenia pod hasłem "Kocham Cię Polsko", które przygotowały Pani Kasia i Pani Roksana. Dzieci z wszystkich grup wiekowych zaprezentowały występy artystyczne o tematyce patriotycznej, aby uczcić święto 1go i 3go Maja. Były śpiewy, tańce oraz uroczyste odśpiewanie hymnu Polski. Swoją obecnością zaszczyciły nas Panie z redakcji rybnikcom. pl. Każda grupa za zaangażowanie i wspaniały występ otrzymała pamiątkowy dyplom oraz grę memory o Polsce. Zabawa była bardzo udana.
22 kwietnia 2026 roku odbył się Ekologiczny Pokaz Mody. Chętne dzieci zaprezentowały fantazyjne nakrycia głowy, wykonane z surowców wtórnych. Królowały plastikowe butelki, opakowania po jogurtach, a także kartony. Reprezentanci grup byli dopingowani przez swoich kolegów oraz Panie. Konkurs był podzielony na dwa etapy. W pierwszym wystąpiły dzieci z grup młodszych 3-4 latki, a w drugim dzieci starsze 5-6 latki. W grupie młodszej laureatami zostali:
I miejsce: Klara Siwczyk grupa Muchomorki
II miejsce: Jakub Hejna grupa Pszczółki
III miejsce: Marlena Pak grupa Pszczółki
Natomiast w grupie starszej:
I miejsce: Zuzanna Przesór grupa Biedronki
II miejsce: Mikołaj Sapok grupa Stokrotki
III miejsce: Adam Szczepaniak grupa Żabki
Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom za udział, rodzicom za zaangażowanie, a zwycięzcom gratulujemy sukcesu.
23 kwietnia 2026 roku reprezentanci naszego Przedszkola - Nina Piksa, Zuzanna Przesór oraz Bruno Kulczyk z grupy 5 - latków "Biedronki", wzięli udział w Festiwalu Pięknej Mowy pt. "Łamijęzyczkowe przygody", który odbył się w Domu Zdrojowym MOK w Jastrzębiu Zdroju. Dzieci zostały przygotowane przez naszą Panią logopedę - Halinę Niemiec. Poziom konkursu był wysoki. Nasze przedszkolaki zaprezentowały się bardzo dobrze. Serdecznie gratulujemy odwagi.
17 kwietnia 2026 roku odwiedził nas w przedszkolu niezwykły gość - MAGIK, który wraz ze swoją aststentką zaprezentował pokaz iluzji. Była to rozrywka pełna magii, śmiechu oraz wielu zaskoczeń.
14 kwietnia odbył się finał konkursu poetyckiego pt. "Witaj wiosno". Dzieci przygotowały wraz ze swoimi rodzicami wiersze dotyczące tematyki wiosennej. Laureatami zostali:
I miejsce: Matylda Szulik i Róża Krupa z grupy Motylki
II miejsce: Milena kołek grupa Jeżyki
III miejsce: Elżbieta Piątkowska grupa Motylki
Wyróżnienia: Grzegorz Kołek, Leon Zielonka grupa Jeżyki, Kaja Bojanowska grupa Żabki.
Bardzo dziękujemy za zaangażowanie oraz gratulujemy zwycięzcom.
31 marca 2026 roku odbył się w naszym przedszkolu LOGOPEDYCZNY KONKURS RECYTATORSKI - POTYCZKI JĘZYKOWE. Wzięły w nim udział dzieci ze starszych grup wiekowych, a laureatami zostali :
I miejsce: Szymon Mazurkiewcz
II miejsce: Oliwia Pustułka
III miejsce: Barbara Wróbel
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom.
20 marca odbył się VIII Międzyprzedszkolny Konkurs Matematyczny "CYFRAKI" pod hasłem "Wodny świat". W konkursie wzięło udział 7 drużyn z rybnickich przedszkoli, a nasze Stokrotki zajęły II miejsce. Jesteśmy bardzo dumni z naszych najstarszych przedszkolaków i serdecznie gratulujemy.
0D 25 marca rozpoczynamy kiermasz wielkanocny. Każda z grup przygotowała prace o tematyce wiosenno - wielkanocnej. Można również nabyć rękodzieło naszych zdolnych rodziców. Zapraszamy serdecznie.
3 marca 2026 r. (wtorek), godzina: od 16.30 do 18.00