Archiwum: kwiecień 2026

2026-04-01

31 marca 2026 roku odbył się w naszym przedszkolu LOGOPEDYCZNY KONKURS RECYTATORSKI - POTYCZKI JĘZYKOWE. Wzięły  w nim udział dzieci ze starszych grup wiekowych, a laureatami zostali :

I miejsce: Szymon Mazurkiewcz 

II miejsce: Oliwia Pustułka

III miejsce: Barbara Wróbel

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom. 

2026-04-15

14 kwietnia odbył się finał konkursu poetyckiego pt. "Witaj wiosno". Dzieci przygotowały wraz ze swoimi rodzicami wiersze dotyczące tematyki wiosennej. Laureatami zostali:

I miejsce: Matylda Szulik i Róża Krupa z grupy Motylki

II miejsce: Milena kołek grupa Jeżyki

III miejsce: Elżbieta Piątkowska grupa Motylki

Wyróżnienia: Grzegorz Kołek, Leon Zielonka grupa Jeżyki, Kaja Bojanowska grupa Żabki.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie oraz gratulujemy zwycięzcom.

 

2026-04-17

17 kwietnia 2026 roku odwiedził nas w przedszkolu niezwykły gość - MAGIK, który wraz ze swoją aststentką zaprezentował pokaz iluzji. Była to rozrywka pełna magii, śmiechu oraz wielu zaskoczeń.  

2026-04-24

23 kwietnia 2026 roku reprezentanci naszego Przedszkola - Nina Piksa, Zuzanna Przesór oraz Bruno Kulczyk z grupy 5 - latków "Biedronki", wzięli udział w Festiwalu Pięknej Mowy pt. "Łamijęzyczkowe przygody", który odbył się w Domu Zdrojowym MOK w Jastrzębiu Zdroju. Dzieci zostały przygotowane przez naszą Panią logopedę - Halinę Niemiec. Poziom konkursu był wysoki. Nasze przedszkolaki zaprezentowały się bardzo dobrze. Serdecznie gratulujemy odwagi. 

2026-04-24

22 kwietnia 2026 roku odbył się Ekologiczny Pokaz Mody. Chętne dzieci zaprezentowały fantazyjne nakrycia głowy, wykonane z surowców wtórnych. Królowały plastikowe butelki, opakowania po jogurtach, a także kartony. Reprezentanci grup byli dopingowani przez swoich kolegów oraz Panie. Konkurs był podzielony na dwa etapy. W pierwszym wystąpiły dzieci z grup młodszych 3-4 latki, a w drugim dzieci starsze 5-6 latki. W grupie młodszej laureatami zostali:

I miejsce: Klara Siwczyk grupa Muchomorki

II miejsce: Jakub Hejna grupa Pszczółki

III miejsce: Marlena Pak grupa Pszczółki

Natomiast w grupie starszej:

I miejsce: Zuzanna Przesór grupa Biedronki

II miejsce: Mikołaj Sapok grupa Stokrotki

III miejsce: Adam Szczepaniak grupa Żabki

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom za udział, rodzicom za zaangażowanie, a zwycięzcom gratulujemy sukcesu. 

2026-04-29

29 kwietnia 2026 roku odbyła się druga edycja wydarzenia pod hasłem "Kocham Cię Polsko", które przygotowały Pani Kasia i Pani Roksana. Dzieci z wszystkich grup wiekowych zaprezentowały występy artystyczne o tematyce patriotycznej, aby uczcić święto 1go i 3go Maja. Były śpiewy, tańce oraz uroczyste odśpiewanie hymnu Polski. Swoją obecnością zaszczyciły nas Panie z redakcji rybnikcom. pl. Każda grupa za zaangażowanie i wspaniały występ otrzymała pamiątkowy dyplom oraz grę memory o Polsce. Zabawa była bardzo udana.