Grupa: 3, 4 - latki "Pszczółki"
Wychowawca: Karolina Kwiatoń
8 - go czerwca 2026 roku odbył się coroczny Dzień Rodziny. Odwiedzili nas rodzice, którym zaprezentowaliśmy występ artystyczny pt."Pieczemy tort dla rodziców", występ zakończyła piosenka oraz prezenty dla rodziców. Następnie udaliśmy się do ogrodu przedszkolnego na piknik. Były przepyszne przekąski, puszczanie baniek oraz rysownie kredą po chodniku. Nasze spotkanie zakończyły warsztaty pszczelarskie, przeprowadzone przez pana pszczelarza. Dzień obfitował w wiele atrakcji. Spotkanie było bardzo udane.
22 maja obchodziliśmy DZIEŃ PSZCZOŁY razem z grupą Kaczuszki. Był teatrzyk, wspólne tańce i śpiewy, zbieranie nektaru oraz praca plastyczna. A na koniec słodki poczęstunek w postaci miodu. Ponadto nasza grupa, z racji nazwy obchodziła cały tydzień święto tych pracowitych i potrzebnych owadów. Były zabawy sensoryczne oraz ruchowe, a także nauka o tym jak powstaje miód oraz dlaczego pszczoły są tak bardzo pożyteczne. Tydzień uznajemy za bardzo udany.
W pierwszy dzień czerwca świętowaliśmy tradycyjnie DZIEŃ DZIECKA. Był spektakl w wykonaniu naszych Pań nauczycielek pt."Na straganie", były lody oraz serduszko dla kolegi z innego zakątka świata.
30 marca 2026 r. odwiedził nas niezwykły gość - WIELKANOCNY ZAJĄCZEK. Przyniósł nam fantastyczne prezenty, ale żeby je odszukać musieliśmy wykonać kilka zadań jakie przygotował dla nas Zajączek. Zabawa była bardzo udana.
9-go marca obchodziliśmy w naszej grupie DZIEŃ KOBIET. Dziewczynki dostały kwiay oraz upominki, a cała grupa raczyła się słodkim poczęstunkiem.
23 marca uroczyście powitaliśmy wiosnę - tradycyjna Marzanna została pożegnana jako symbol zimy. Ponadto założyliśmy w naszej sali ogródek oraz wykonaliśmy pracę plastyczną pt. "Przebiśniegi".
Zaraz po feriach "wybraliśmy się w KOSMOS" - przez cały tydzień poznawaliśmy planety Układu Słonecnego, bawiliśmy się przy piosence "W Układzie Słonecznym" oraz wykonywaliśmy hełmy kosmonautów.
9 - tego lutego obchodziliśmy DZIEŃ PIZZY.
Było pracowicie, wesoło i smakowicie.
Tydzień z dinozaurami- to była świetna okazja, aby poznać jak żyły te prehistoryczne zwierzęta.
To my PSZCZÓŁKI grupa 4 - latków. Naszą wychowawczą jest pani Karolina Kwiatoń. Możecie nas spotkać w sali nr 2, gdzie codziennie się uczymy, bawimy i spędzamy wspólnie czas.
Dzień babci i dziadka odbył się w naszej grupie 22.01.2026r. Były występy oraz słodki poczęstunek.
Bal karnawałowy odbył się 27.01.2026r. Zabawa była przednia. Były tańce, wspólne zabawy oraz słodki poczęstunek. Kolejnego dnia wykonaliśmy karnawałowe maski.