16 czerwca 2026 roku odbył się Przedszkolny Turniej Szachowy, w którym wzięły udział dzieci uczęszczające na kółko szachowe. W kategorii dziewczynek I miejsce zdobyła Ala z grupy Liski, II miejsce Laura z grupy Stokrotki, III miejsce Lila z grupy Pszczółki. Natomiast w kategorii chłopców I miejsce zdobył Tymek z grupy Żabki, II miejsce Mateusz z grupy Liski, III miejsce Olek z grupy Jeżyki. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom.