22 maja obchodziliśmy DZIEŃ PSZCZOŁY razem z grupą Kaczuszki. Był teatrzyk, wspólne tańce i śpiewy, zbieranie nektaru oraz praca plastyczna. A na koniec słodki poczęstunek w postaci miodu. Ponadto nasza grupa, z racji nazwy obchodziła cały tydzień święto tych pracowitych i potrzebnych owadów. Były zabawy sensoryczne oraz ruchowe, a także nauka o tym jak powstaje miód oraz dlaczego pszczoły są tak bardzo pożyteczne. Tydzień uznajemy za bardzo udany.