Grupa Motylków z okazji Dnia Pszczoły bawiła się z grupą Muchomorków. Zabawy miały na celu przybliżyć dzieciom świat pszczół i ich znaczenie dla środowiska naturalnego. Dzięki zróżnicowanej aktywności, każde dziecko poczuło satysfakcję z wykonywanych zadań.
Dnia 20.05. z okazji Dnia Mamy i Taty grupa Motylków wraz z Rodzicami wybrała się na wycieczkę do Stacyjkowo Rudy. Było bardzo ciekawie, wesoło , dużo atrakcji i różnorodnych nowych doświadczeń, np: przejazd kolejką, spotkanie z piratem. To był wyjątkowy czas.