Stacyjkowo Rudy - wycieczka z okazji Dnia Mamy i Taty

2026-05-31

Dnia 20.05. z okazji Dnia Mamy i Taty grupa Motylków wraz z Rodzicami wybrała się na wycieczkę do Stacyjkowo Rudy. Było bardzo ciekawie, wesoło , dużo atrakcji i różnorodnych  nowych doświadczeń, np: przejazd kolejką, spotkanie z piratem. To był wyjątkowy czas.