Dnia 20.05. z okazji Dnia Mamy i Taty grupa Motylków wraz z Rodzicami wybrała się na wycieczkę do Stacyjkowo Rudy. Było bardzo ciekawie, wesoło , dużo atrakcji i różnorodnych nowych doświadczeń, np: przejazd kolejką, spotkanie z piratem. To był wyjątkowy czas.