Pożegnanie przedszkola.
11.06.2026r dzieci, ktore od września rozpoczną swoją przygodę ze szkołą pożegnały się z całym personelem przedszkola oraz młodszymi koleżankami i kolegami.
ŻYCZYMY POWODZENIA W SZKOLE !!!