Konkurs fotograficzny "Emocje dziecka w obiektywie"
Edmund i Julka z grupy Zabki uczestniczyli w konkursie fotograficznym "Emocje dziecka w obiektywie" zorganizowanym przez Przedszkole nr 19 w Rybniku. Edmund zdobył III miejce w swojej kategori wiekowej. GRATULUJEMY!!!