Piknik Śląski z biblioteką
17.04.2026r grupa Żabki uczestniczyla w Pikniku Śląskim zorganizowanym przez bibliotekę. Dzieci mogły obejrzeć spektakl teatralny oraz potańczyć przy sląskich szlagierach.