Konkurs logopedyczny
31.03.2026r. w naszym przedszkolu odbył sie konkurs logopedyczny przygotowany przez p.Anię i p. Halinę. Dzieci zmagały się z wierszykami łamiącymi języki. Naszą grupę reprezentowali: Zosia, Bartek i Szymon.
Szymon zdobył I miejsce !!! GRATULUJEMY